- Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6.
Úterý 23.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:20Malá farma
00:55Z metropole, Týden v regionech
01:20Kalendárium
01:45V kondici
02:00Dobré ráno
02:20Na stopě
04:50Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola IV
09:00Svůdnice na šest
09:50Všechnopárty
10:30Postřehy odjinud
11:25AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Růžový panter
14:05Zdravotní škola IV
16:00Na cestě po Amerických Panenských ostrovech
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Černí baroni
20:103 plus 1 s Miroslavem Donutilem
21:50Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:04Komisař Moulin
23:05AZ-kvíz
00:35V kondici
01:05Zajímavosti z regionů
01:25Přes nový práh
01:50Dobré ráno
02:1513. komnata Tomáše Poláka
04:45Věk válečných lodí
00:50Kavárna potmě
01:40Vzkaz Miloše Štědroně
02:00Před půlnocí
02:15Ta naša kapela
02:40Případ pro ombudsmanku
03:10Historie.cs
03:35V kondici
04:30Cesty
04:45Věčně zelení SENIOŘI
05:05Proč jsme tak naštvané
05:30Dobré ráno
05:59Zázračná planeta: Serengeti II (6/6)
08:30Výborná SHOW
09:25Dunhuang: perla Hedvábné cesty (2/2)
10:10Rozluštěné poklady
11:05Dobrodružství vědy a techniky
11:55Nedej se
12:25Království divočiny: Včelojed chocholatý
12:55Divoké světy
13:20Vládci třetí říše (3/4)
14:0524 hodin pražského metra
15:00Příběhy divočiny
15:25Největší apokalypsy dějin
16:20Věčný Egypt
17:15Planeta pokladů
18:10Cyklotoulky
19:00Křesťanský magazín
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Hrdinové legend
20:00Plavba za ledem
21:00Zázraky lidského génia II
21:55Agent Hamilton II (6/8)
22:50Zapomenuté příběhy 2. světové války (3/6)
23:35Antropocén - věk člověka (3/3)
00:30Žiješ jenom 2x (1)
01:25Žijeme s vírou
01:50Na moll
02:15Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Brně Pavla Konzbula
03:00Popcorn
03:05Jenom žena?
03:35Postřehy odjinud
04:00Za našima humny
04:05Případ po ombudsmanku
04:35Kriminálka Miami IV (22)
00:10Kriminálka Miami IV (23)
01:10Kriminálka Las Vegas V (3)
02:10Ulice (4686)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (137)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4686)
08:35Zlatá labuť (49)
09:40Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (13)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (138)
12:20Kriminálka Miami IV (24)
13:40Kriminálka Miami IV (25)
14:30Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4687)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (73)
20:20Survivor Česko & Slovensko III (15)
21:40Kriminálka Miami IV (24)
23:40Kriminálka Miami IV (25)
00:40Specialisté (220)
01:40Víkend
02:25Ulice (4687)
03:00Ordinace v růžové zahradě 2 (138)
03:45Novashopping
04:45Policie v akci
00:35Policie Hamburk VIII (2)
01:30Policie Hamburk VIII (3)
02:30Closer VII (5)
03:30Jak se staví sen
04:25Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (207)
07:05M.A.S.H (208)
07:25M.A.S.H (209)
07:55M.A.S.H (210)
08:25M.A.S.H (211)
08:55Lež na pláži (4)
09:25Policie Hamburk VIII (4)
10:30Policie Hamburk VIII (5)
11:30Closer VII (6)
12:30Komisař Rex II (6)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (193)
20:157 pádů Honzy Dědka
21:407 pádů Honzy Dědka
22:50Ano, šéfe!
00:00Policie v akci
01:05Policie Hamburk VIII (4)
02:00Policie Hamburk VIII (5)
03:00Closer VII (6)
04:00Matrix Revolutions
01:00Strážce
03:20Princezna na hrášku
05:25Bravo Girls: Všechno nebo nic
06:25Kriminálka Miami IV (22)
08:20Kriminálka Miami IV (23)
09:15Rezistence
10:15Slečna drsňák
12:35Inkoustové srdce
14:50Hříchy pro pátera Knoxe (1)
16:50Brácha za všechny peníze
18:15Inferno
20:00Smrtelné lži
22:30Hartova válka
00:35Očista 3: Volební rok
02:55Kriminálka Las Vegas V (3)
04:35Teorie velkého třesku IX (15, 16, 17, 18)
00:25Malý Sheldon VI (4, 5)
02:00Zlatá sedmdesátá (1, 2)
02:35Bobovy burgery V (9, 10)
03:20TELE TELE
04:00Susedia V (8)
04:35Oggy a škodíci: Nová generace (68, 69, 70, 71)
05:15Bakugan: Ozbrojená aliance (95)
05:55Přátelé X (17, 18)
06:052 $ocky (12, 13, 14, 15)
07:05Malý Sheldon VI (6, 7, 8, 9)
08:55Susedia V (10, 11)
10:35Dva a půl chlapa IX (14, 15)
12:00Přátelé X (17, 18)
12:55Teorie velkého třesku IX (15, 16, 17, 18)
13:552 $ocky (16, 17, 18, 19)
15:35Zlatá sedmdesátá (3, 4)
17:20Dva a půl chlapa IX (16, 17)
18:15Malý Sheldon VI (10, 11)
19:05Teorie velkého třesku IX (19, 20, 21, 22)
20:00Přátelé (1, 2)
21:40Bobovy burgery V (11, 12)
22:35Dva a půl chlapa IX (16, 17)
23:30Teorie velkého třesku IX (19, 20, 21, 22)
00:20Malý Sheldon VI (6, 7)
01:55Zlatá sedmdesátá (3, 4)
02:35Bobovy burgery V (11, 12)
03:15TELE TELE
03:552 $ocky (12)
04:25Susedia V (10)
04:45SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (2)
01:15Walker, Texas Ranger IV (7)
02:00Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
02:45Open Faces
05:00Walker, Texas Ranger IV (6)
05:25SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (3)
06:10Mistři zastavárny XX (6)
06:55Mezi žraloky X (14, 15)
07:50Kobra 11 XV (6, 7)
09:45Walker, Texas Ranger IV (7)
11:45Válka skladů III (5, 6, 7, 8)
12:45Mistři zastavárny XX (7)
14:45Strážci hranic: Amerika (11, 12)
15:40Kobra 11 XV (8, 9)
16:40Válka skladů III (9, 10)
18:40Mistři zastavárny XX (8)
19:35Američtí sběratelé XVII (14)
20:30Pomozte autům IV (10)
21:25Walker, Texas Ranger IV (8)
22:20Kobra 11 XV (8, 9)
23:15Američtí sběratelé XVII (13)
01:10Pomozte autům IV (9)
01:55SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (3)
02:40Walker, Texas Ranger IV (8)
03:25GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
04:05FA Cup Highlights (7)
04:45Můj přítel Monk VII (7)
00:45Můj přítel Monk VII (8)
01:25Beze stopy IV (20)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (14)
02:45Na lovu IV
03:25Chcete být milionářem?
04:05Riskuj!
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:10Na lovu IV
06:55MasterChef Česko IV (24)
07:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (12)
09:00Don Matteo VII (4)
09:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (13)
11:05Beze stopy IV (20)
12:00MasterChef Česko IV (25)
12:50Tescoma s chutí
14:05Don Matteo VII (5)
14:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (14)
15:20Kriminálka Las Vegas II (21)
16:15Kriminálka Las Vegas II (22)
17:10Kriminálka Miami IV (24)
18:05Kriminálka Miami IV (25)
19:00Můj přítel Monk VII (9)
20:00Můj přítel Monk VII (10)
20:55Beze stopy IV (21)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (15)
22:40Don Matteo VII (5)
23:35Můj přítel Monk VII (9)
00:45Můj přítel Monk VII (10)
01:25Beze stopy IV (21)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (15)
02:45Na lovu IV
03:25Chcete být milionářem?
04:05Simpsonovi XX (15)
00:05Simpsonovi XX (16)
00:35Futurama V (1)
01:00Futurama V (2)
01:30Top Gear 2011 (4)
02:00Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (6)
03:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (7)
03:50Ženy ve wrestlingu VIII (1)
04:20Těžká dřina
05:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Autosalon.tv
06:15Partička
07:00Fotr na tripu VII
07:40Top Gear 2011 (5)
08:20Top Gear 2011 (5)
09:20Hvězdná brána VI (5)
10:30Hvězdná brána VI (6)
11:25Futurama V (1)
12:30Futurama V (2)
13:00Simpsonovi XIX (9)
13:30Simpsonovi XIX (10)
14:00Simpsonovi XIX (11)
14:25Simpsonovi XIX (12)
14:55Hvězdná brána VI (7)
15:15Hvězdná brána VI (8)
16:10Futurama V (3)
17:15Futurama V (4)
17:45Simpsonovi XX (17)
18:15Simpsonovi XX (18)
18:45Simpsonovi XX (19)
19:15Simpsonovi XX (20)
19:45Partička XXL
20:15Vandráci (2)
21:30Brickleberry III (6)
22:15Partička
22:35Simpsonovi XX (17)
23:25Simpsonovi XX (18)
23:55Simpsonovi XX (19)
00:20Simpsonovi XX (20)
00:50Futurama V (3)
01:15Futurama V (4)
01:45Top Gear 2011 (5)
02:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (8)
03:30Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (9)
04:00Ženy ve wrestlingu VIII (2)
04:35Moje máma veterinářka VII (2)
00:20Moje máma veterinářka VII (3)
01:20Ve hře je láska (146)
02:30Ve hře je láska (147)
03:35Lásce navzdory (17)
04:40Na zámku
05:40Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:30Sestřičky (7)
07:25Slunečná (114)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Rosamunde Pilcher: Svůdná věštba
12:00Záchranáři z hor V (10)
14:00Záchranáři z hor V (11)
15:00Ve hře je láska (148)
16:00Ve hře je láska (149)
17:00Záchranáři z hor V (12)
18:00Záchranáři z hor VI (1)
18:55Rosamunde Pilcher: Vyšívané sny
20:00Sestřičky (8)
21:55Lež na pláži (4)
23:10Moje máma veterinářka VII (4)
00:15Moje máma veterinářka VII (5)
01:20Ve hře je láska (148)
02:30Ve hře je láska (149)
03:30Lásce navzdory (18)
04:35Čína: Přípravy na bouři (3)
00:10Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (5)
01:15Dálnice vedoucí peklem VIII (16)
02:10Stavitelské katastrofy IV (7)
03:20Stromoví klokani: Duchové lesa
04:30Ptačí říše
05:35Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:10Norské domy snů VII (1)
06:35Michael Palin v Iráku (2)
07:25Prima Česko
08:25Prima Svět
09:00Indické divoké kočky (1)
09:30Život v barvě s Davidem Attenboroughem (1)
10:30Tajemství pravěkých obrů (1)
11:45Straky: Více než černobílá
12:55Tajemství supertováren II (4)
13:50Údržbáři v akci (4)
14:50Zapomenuté megastavby VIII (12)
15:50Kouzlo železniční architektury II (7)
16:50Vesmírná záře (2)
17:50Jak funguje vesmír V (2)
19:00Normandie: Země bojovníků (3)
20:00Největší mýty historie (4)
21:05Letecké katastrofy: Nové důkazy V (7)
22:10Svět sportu: Rok za rokem (28)
23:10Honba za adrenalinem II (4)
23:40Mistři bolesti (6)
00:05Commando: Britská námořní pěchota (2)
01:00Těsné úniky 2. světové války (2)
02:15Peklo: Vzestup a pád nacistů (10)
03:25Hroch versus krokodýl
04:40Kingsman: Zlatý kruh
00:20Polární bouře
03:05Námořní vyšetřovací služba VIII (14)
04:55Nad krajinou
06:00M.A.S.H
06:05M.A.S.H
06:25M.A.S.H
06:50Námořní vyšetřovací služba VIII (14)
07:20Námořní vyšetřovací služba VIII (15)
08:15Maličkost k narozeninám
09:10Hon na ponorku
11:00Zamilovaná chůva
13:45Nečekaná rodina
15:35Záměna
17:50Jack Reacher: Poslední výstřel
20:00Potomek
22:45Jump Street 22
00:35Kurýr: Restart
02:50Námořní vyšetřovací služba VIII (15)
04:40MLB: Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers
00:30Sportovní infoservis
03:30ELH: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
09:00MLB: Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers
12:00EL: Baskonia Vitoria Gasteiz - Virtus Bologna
14:30Osobní řidič Míra Hejda (12)
16:30Tiki - Taka - 240
17:00Česká ulička Michala Hrdličky - Jiří Lehečka (6)
18:30Puma eFootball - 5. kolo
19:00EL: Real Madrid - Baskonia Vitoria Gasteiz/Virtus Bologna
20:55Croatia Rally - SS18 Zagorska Sela - Kumrovec 1
23:00Týden v motorsportu (16)
00:00MLB: Washington Nationals - Los Angeles Dodgers
00:30Sportovní infoservis
03:30Cyranův poloostrov (16)
00:30Moje zprávy
01:05VIP svět
01:15Exkluziv Kateřiny Brožové
01:40Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Jaromír Soukup LIVE
20:15Duel Jaromíra Soukupa
21:10Poklad z půdy
21:40Vtip za stovku!
22:50Ona a on
23:55Moje zprávy
00:30VIP svět
00:40Exkluziv Kateřiny Brožové
00:55Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
01:25Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
01:40Branky, body, vteřiny
03:30Studio Time Out
03:45Archiv D: Sport 1975
04:50Branky, body, vteřiny
05:45Hokej: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
08:40Studio Time Out
10:35Tance: Kometa Cup
11:35Cyklotoulky
11:55Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Fotbal: Dohráno
12:55Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA
14:15Fotbal: Magazín EURO 2024
15:05Atletika: MČR v půlmaratonu
15:35Sokolský zpravodaj
16:10Olympiáda dětí a mládeže 2024
16:20Volejbal: ČEZ Extraliga 2023/2024
16:50Curling: MS smíšených dvojic 2024 Švédsko
19:10Atletika: Diamantová liga 2024
21:15Touchdown
23:15Olympiáda dětí a mládeže 2024
23:25Branky, body, vteřiny
23:55Volejbal: ČEZ Extraliga 2023/2024
00:10Horská kola: SP Brazílie
02:30Branky, body, vteřiny
04:05Studio Time Out
04:20Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:56Fokus Václava Moravce
20:07Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00To je banger, kámo
14:00Radio Top 30
15:00Óčko hity
17:00CZECH DANCE TOUR 2024: Jinřichův Hradec
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Emoce v umění (17/24)
01:05Malíři moře (2/2)
01:55Terra musica
02:50Bydlení pod střechou
03:15Po hladině
03:40Crescendo
03:55Uchem jehly
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00ArtZóna
20:15Basquiat
21:10Opera II (4/8)
22:05Chick Corea na festivalu Malta Jazz
23:00Deep Purple - koncert 2013
00:20Ikony Kamila Střihavky
01:15Janet Jacksonová (1/4)
01:45Hvězdy stříbrného plátna
02:30Galerie... kde byste je nečekali (2/6)
03:15Bohové a hrdinové antických mýtů
03:40Po hladině
04:00Poutní místa
04:15Styl
04:35Čtenářský deník
04:55